Україна, м.Херсон, вул. Суворова 1-А
гр.роботи: Пн-Пт 8:00 - 17:00
Тел: +38 (050) 587 68 70

Тарифи

ТОВ «Люкс Енерджі» як незалежний постачальник має можливість продавати своїм споживачам електроенергію зі знижкою у порівнянні з вартістю електроенергії у постачальника-монополіста (Обленерго).

Специфіка ринку електроенергії унеможливлює встановлення фіксованого розміру знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, таких, як: подобовий графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії підприємством, оптова ціна електроенергії і порядок оплати.

Щоб визначитися із розміром знижки, яку може отримати Ваше підприємство, зв’яжіться з нами і ми зробимо необхідні розрахунки безкоштовно.

Умови переходу

Споживач, після прийняття рішення про перехід до ТОВ«Люкс Енерджі» на купівлю електроенергії повинен виконати наступні кроки:

Укласти договір купівлі-продажу з ТОВ«Люкс Енерджі»

Довідку про стан обліку електроенергії у споживача та інші необхідні документи оформлює ТОВ«Люкс Енерджі» , Вам необхідно тільки їх підписати.

Зворотній зв'язок